Niespodziewane stany złego samopoczucia i wmawianie sobie choroby

Mój narzeczony od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Wydaje mu się , że jest chory i nie wie na co. Bierze dużo leków na wszelki wypadek. Nie wychodzi z domu ,bo się boi , że go zawieje itd. Jego objawami są przychodzące falami i niespodziewanie stany złego czucia się. Twierdzi, że czuje mrowienie w policzkach i , że czuje się tak jakby miał wysoką gorączkę, ale jej nie ma. Badania nic nie wkazały. Prosze o doradzenie mi

Opisane objawy mogą zwiastować nerwicę. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem, pomogą zrozumieć przyczyny zaburzeń i poradzić sobie z nimi.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza