Niespokojne ruchy podczas snu u półrocznego dziecka

Witam mam 6 miesięcznego synka, dziecko rozwija się prawidłowo który od jakiegoś czau ma dziwne ruchy podczas snu to jest czasem gdy śpi na boku zaczyna nagle machać nóżkami po czym budzi się i płacze, czasem gdy śpi na boczku zaczyna się cały ruszać i główkę przekręcać w stronę prześcieradła, a gdy śpi na brzuszku to na śpiącku podnosi główkę do góry i nóżki cza sem też rusza mu tułowiem miał robione 2 razy uzg główki przez ciemiączkowo i wyszło,że wszystko w porządku

Aleksander Ropielewski

Objawy nie są charakterystyczna i jedyne co mogę doradzić to kontakt z neurologiem oraz poszukanie przyczyn niespokojnego snu malucha.