Nieudany transfer świeżego zarodka

Jestem po I nieudanym transferze świeżego 1 zarodka, który niestety się powiódł. Jestem trochę zaskoczona, gdyż zarodek był b.dobrej jakości klasa 9A , a także moje endometrium w momencie podawania zarodka 14dc wynosiło 12 mm. Książkowo. W czym może tkwić więc problem ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele i raczej w tym momencie nie mozna jednoznacznie tego stwierdzić, naturalnie tez tak ze następują poronienia tzw trabkowe i cieżko domniemywać powodu.