Plamienia po transferze mrożonych zarodków

Witam, Jestem trzeci dzień po transferze mrożonych zarodków. Dziś zaczęłam plamić. Biorę 6 razy dziennie luteinę, trzy razy duphaston i dwa razy estrofem. Przy poprzednich transferach (nieudanych) takie plamienie nie występowało. Czy mam już się martwić, że kolejna próba się nie powiodła? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu nie można określić czy próba się powiodła. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.