Nieustanne bóle w podbrzuszu promieniujące do kręgosłupa

Od 5 tygodni odczuwam bol w podbrzuszu, troche na lewo. Badanie usg przezpochwowe nic nie wykazalo, ginekologicznie ok. Bol odczuwam najbardziej przy dotyku tego miejsca, jest tam taka gulka, zgrubienie, ktore boli (lezy pod skora). Nie mam goraczki, ostatnio bol sie nasilil i mam zaparcia. Promoeniuje do dolnej czesci kregoslupa. Z lekow chwilowa ulge przynosi nospa. Dostalam skierowanie na ob, crp, mocz, krew i tsh. Co to moze byc? Lekarz mowi, ze to okolica pecherza, ale zadnych konkretow.

Jeśli w miejscu bólu wyczuwa Pani jeszcze u siebie zgrubienie pod skórą to radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ogólnym (wyjaśnienie czym jest ta zmiana). Oczywiście do rozważenie pozostaje z uwagi na objawy kolonoskopia i RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.