Nieustępująca gorączka i krostki na gardle

Dzień dobry, Od wt. jestem chora i temp. 38oC probowałam gripex nie pomogło. W czw dostałam krostki na gardle i poszłam do lekarza dostalam antybiotyk na 3 dni Sumamed tego dnia miałam az 39,5 dzis własnie wzielam ostatnia tabl ale mam jakby wiecej krostek i temp od wt nie spadła mi poniżej 38 co mam robić czy powinam w niedziele zgłosić sie na jakis dyżur? jek przestanie działac w niedziele i boje sie ze mi znowu temp wzrosnie co powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie