Niewidoczna ciąża na USG

Witam, Ostani okres mialam 9 pazdziernika.Nastepny nie przyszedl.Wykonalam test na ciaze oczywiscie pozytywny.Mniewalam ostatnio nieco wydluzone cykle.Udalam sie do lekarza i na usg nie widac ciazy. 27.11 wykonalam badanie wynik HCG-beta ilosciowo 2020 mlU/ml.Pozniej 48 h 29.11 wynik to 2958 mlU/ml.I tu kolejne usg i ciazy nadal nie stwierdzono.Dzis kolejne badanie po 48h i wynik total beta-HCG 4522 mlU/ml.Nieco sie niepokoje poniewaz ciazy na usg nie widac.Czy jest to bardzo niepokojace?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zarodek widoczny jest dopiero od 5 tygodnia ciąży, często dopiero ok 7 tygodnia udaje się go uwidocznić za pomocą badania USG, dlatego proszę cierpliwie poczekać, za ciążą przemawia tendencja wzrostowa b-hCG.
Pozdrawiam