Niewielki guz po uderzeniu nad brwią i sinienie

Mam niewielkiego guza po uderzeniu nad brwia na 2 dzień miałem oczy podpuchniete mineło troche czasu guz jest nadal a mi sinieją oczy tak samo jak po uderzeniu nie wiem co z Tym zrobić

WItam,

Proszę udać się do laryngologa, może będzie konieczność wykonania rtg czaszki... Jeśli ma Pan zaburzenia widzenia, to dodatkowo konieczna będzie wizyta u okulisty.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz