Niewielki odczyn okostnowy w obrębie nadklykcia przysrodkowego k. ramiennej
Witam. Bylem dziś na usg łokcia bo odczuwam ból przy ataku (gram w siatkówkę). Wszystko jest okej, ale mam zaznaczony niewielki odczyn okostnowy w obrębie nadklykcia przysrodkowego k. ramiennej w okolicy przyczepu wspólnego sciegien zginaczy. Poczytalem o tym odczynie i sie trochę stresuje co to może byc. Proszę o jakas radę co robić i czy to cos groznego. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Taki odczyn może pojawiać się w odpowiedzi na mikrourazy. Sugeruję wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.