Niewielki uraz awulsyjny w zakresie przyczepu piszczelowego
po urazie mechanicznym podczas grania w piłkę nożną doznałem urazu 2 kolan w odstępie czasowym 1 tyg, zostałem wręcz nafaszerowany dużą ilością leków (glukozamina, kolagen, Kwas hialuronowy, ibuprofen) rentgen nie wykazał zmian, wynik RM lewego kolana z lipca 2013 płyn w kaletce podkrzepowej głębokiej, ACL niewielki uraz awulsyjny w zakresie przyczepu piszczelowego, przyparcie i podwichnięcie boczne rzepki rehabilitacja nie dała żadnych efektów, ból odczuwalny podczas i po natężonym wysiłku

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji mogą występować wskazania do przeprowadzenia artroskopii stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.