Niewielki penis skrzywiony w lewą stronę

Witam. Mam dosyć wstydliwy problem z penisem.Mam 16 lat, moim zdaniem mój członek jest małych rozmiarów, w zwodzie 13.5 centymetra, obwodu niestety nie moge zmierzyć bo nie mam miary krawieckiej, ale tak na oko będą to dwa złączone palce dłoni.Czy mòj penis sie jeszcze rozwinie ? Drugim problemem jest skrzywienie penisa w lewą strone, wygląda to troche jak banan, z wyjatkiem tego że skrzywienie jest na 1/3 penisa od żołędzia.Troche sie przez to kompleksów nabawiłem i wstydze sie przed dziewczyna

Co do wielkości penisa to proszę się tym nie przejmować jeszcze może urosnąć a w chwili obecnej jego długość jest w zakresie normy (patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka). Zakrzywienie penisa jeśli nie będzie powodowało problemów w czasie stosunków seksualnych nie wymaga korekcji chirurgicznej (a tylko w ten sposób można taką wadę leczyć). Jeśli masz duże wątpliwości w tym względzie zgłoś się z tym problemem bezposrednio do urologa.