Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niewielki penis skrzywiony w lewą stronę

Witam. Mam dosyć wstydliwy problem z penisem.Mam 16 lat, moim zdaniem mój członek jest małych rozmiarów, w zwodzie 13.5 centymetra, obwodu niestety nie moge zmierzyć bo nie mam miary krawieckiej, ale tak na oko będą to dwa złączone palce dłoni.Czy mòj penis sie jeszcze rozwinie ? Drugim problemem jest skrzywienie penisa w lewą strone, wygląda to troche jak banan, z wyjatkiem tego że skrzywienie jest na 1/3 penisa od żołędzia.Troche sie przez to kompleksów nabawiłem i wstydze sie przed dziewczyna
MĘŻCZYZNA, 16 LAT ponad rok temu

Leczenie ostrego niedokrwienia kończyny dolnej

Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jak przebiega jej leczenie? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.

Co do wielkości penisa to proszę się tym nie przejmować jeszcze może urosnąć a w chwili obecnej jego długość jest w zakresie normy (patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka). Zakrzywienie penisa jeśli nie będzie powodowało problemów w czasie stosunków seksualnych nie wymaga korekcji chirurgicznej (a tylko w ten sposób można taką wadę leczyć). Jeśli masz duże wątpliwości w tym względzie zgłoś się z tym problemem bezposrednio do urologa.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy