Niewielkie uwypuklenie krążka międzykręgowego w TK
Witam. TK kręgosłupa ledzwiowo- krzyżowej. Niewielkie uwypuklenie krążka miedzykregowego L3-L4, L4- L5 na całym obwodzie na głębokość 2-3mm,na poziomie L4-L5 z przewaga po stronie lewej,z cechami modelowania korzenia lewego nerwu rdzeniowego L4. Co to oznacza? Z góry dziękuję.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a jakie objawy? konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego z powyższym wynikiem. proponuje zgłosić sie do lekarza zlecając ego powyższe badanie