Niewielkie zgrubienia przyścienne w zachyłkach

Dzien dobry! Otrzymaöam dzisiaj wynik rentgenu zatok Zatoki oboczne nosa prawidlowo powietrzne.Niewielkie zgrubienia przyscienne w zachylkach zebodolowych przy wierzcholkach implantow.Czy to normalne? Powinnam udac sie do chirurga szczekowego? Pozdr! Aneta

Dzień dobry, każdy pacjent implantologiczny powinnien regularnie kontrolować stan kości, zatok i dziąsła dookoła implantów. Najlepiej rok po implantacji, a potem co najmniej co dwa lata. Dlatego polecam pokazać zdjęcia implantologowi. Natomiast niewielkie zgrubienie śluzówki zatoki na obszarze w pobliżu miejsca implantacji, jest stanem normalnym.