Niewydolnośc oddechowa i krążeniowa a duże serce

panie doktorze, moja mama ma niewydolność nerek krążeniową i oddechową .Jest po respiratorem zaintubowana.Doktor mi powiedział .że oprócz tego serce mojej mamy jest olbrzymie.Jak długo tak będzie i czy jest mozliwe uratowanie jej zycia

Aleksander Ropielewski

Mam za mało bardziej szczegółowych informacji, aby udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Proszę zadać te pytania lekarzowi prowadzącemu Mamę.