Nieznacznie podwyższony poziom limfocytów

Witam.Mam 22 lata.Jestem kobieta.Dzis odebralam wyniki morfologii.wszystkie wyniki w normie procz limfocytow one sa nieznacznie podwyzszone bo norma jest 2.7 a ja mam 2.9 .o czym to moze świadczyć? Lekarze podejrzewają u mnie nerwicę czy to moze miec wpływ?

Witam Panią.
W tym przypadku diagnoza musi przebiegać najpierw poprzez wykluczenie przyczyn somatycznych: np przeziębienie czy innych przyczyn chorobowych. Dopiero po wykluczeniu tychże możemy się zastanawiać czy mają podłoże psychiczne. Proszę udać się z wynikami do internisty.
Dodatkowo warto się zastanowić jak "nerwica" przejawia się w innych obszarach Pani życia i czy nie jest na tyle dotkliwa, by zająć się tymi przykrymi uczuciami razem ze specjalistą.
Pozdrawiam Panią,