Niska hemoglobina a obfite miesiączki

Mam niska hemoglobine.biore zelazo juz ponad roku.i wciaz jest zaniska.moze to przez obfite miesiaczki ?robilam 2 razy badanie usg i wszystko z jajnikami w pozadku?Z gory dziekuje za pomoc .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obniżenie hemoglobiny może być spowodowane obfitymi miesiączkami. Warto jednak wdrożyć dodatkową diagnostykę. Proszę się skonsultować z lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam