Niski poziom hormonów i zmiana charakteru krwawienia miesięcznego

Mam 30 lat I od kilku miesiecy moje miesiaczki staly sie bardzo dziwne. Mianowicie miesiaczka zaczyna sie bardzo bolesnie z mocnym krwawieniem przez pierwsze dwa dni, nastepnie nastepuje jednodniowa przerwa po ktorej zaczyna sie bardzo bolesna miesiaczka, trwajaca natepujace dwa dni. Badania wyszly ok.Jednakze badanie na plodnosc w okreslonym miesiacu wykazaly bardzo niski poziom hormonow co wskazuje na brak owulacji. Czy moze mi ktos pomoc wyjasnic co sie dzieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.