Niski poziom neutrofili i podwyższony eozynofili

Dzień dobry.Mam b.niski poziom neutrofili/2,40/ i zawyżony poziom eozynofili/5,3/.Co jest tego przyczyną i co mam robić?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niezbędny jest pełen obraz morfologii do jej oceny.
Do tego informacje dotyczące wieku, płci, chorób przewlekłych pacjenta, palenia tytoniu oraz przebytych w ostatnim czasie infekcji. Czy występują jakieś objawy kliniczne?
Bez objawów nie podejmuje się leczenia - leczy się człowieka, a nie wyniki badań.
Bez powyższych informacji nie jest możliwa interpretacja wyników badania.
Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego.