Niski poziom WBC i HDW oraz wysoki poziom PDW

Dzien dobry, Mam pytanie. Zrobilam ostatnio badania i moje WBC wynosi 4,32 K/ul, HDW 2,0 g/dL, PDW 65,1 . Z tabeli wynika ze WBC i HDW sa za niskie, natomiast PDW jest za wysokie. Poprzednie badanie robilam pol roku wczesniej i wyniki byly niestety podobne do obecnych. Bardzo sie martwie, o czym moga swiadczyc takie wyniki? Bardzo dziekuje za odpowiedz

Witam. Jeżeli taki poziom białych krwinek utrzymuje się u Pani przewlekle nie ma powodów do niepokoju.