Niski wynik "pozostałych WBC"

Proszę o informację, czy powinienem się niepokoić niskim wynikiem "pozostałych WBC"? WBC 4,90 G/l, RBC 4,86 T/l, hemoglobina 15,00 g/dl, hematokryt 43,3 %, MCV 89,1 fl, MCH 30,90 pg, MCHC 34,6 g/dl, płytki krwi 150 G/l, RDW-CV 12,9 %, % neutrocytów 63,9% (3,1 G/l), % Limfocytów 34,4% (1,7 G/l), % pozostałych WBC 1,7% (0,1 G/l).
ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Nie musi to być powód do niepokoju. Doradzam jednak wizytę u lekarza, ponieważ mam za mało informacji na temat ogólnego stanu Pana zdrowia. Warto wykonać tzw. mikroskopowy rozmaz krwi, krtóry jest dokładniejszy i uwzglednia poszczególne frakcje krwinek białych. Pomoże on rozwiać wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty