Norma dla rozmazu leukocytów

Witam. Mam 26 lat i jestem w 10 tygodniu ciąży. Choruję na nadciśnienie tętnicze samoistne od ponad 10 lat, ale obecnie nie biorę żadnych leków ze względu na ciążę. Wynik badań: Krwinki Białe WBC 7,20 G/l Krwinki czerwone RBC 4,67 T/l Hemoglobina 13,10 g/dl Hematokryt 38,3% MCH 28,10 pg MCHC 34,2 g/dl MCV 82,0 fl Płytki krwi 277 G/l % limfocytów 22,9% %, pozostałych WBC 1,5%, % neutrocytów 75,6%, liczba limfocytów 1,6 G/l, liczba pozostałych WBC 0,2 G/l, liczba neutrocytów 5,4 G/l, RDW-CV 13,3% Glukoza 85,4 USR, ujemny Czy % pozostałych WBC jest za niski? Czy coś w wynikach badań może niepokoić, czy mogę poczekać 2 tygodnie na umówioną wizytę u lekarza ginekologa? Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Przedstawione wyniki mieszczą się w granicach normy (również rozmaz leukocytów), dlatego może Pani spokojnie zaczekać na termin zaplanowanej wizyty kontrolnej.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!