Niski puls po stosowaniu leku Procoralan

dostalem lek procoralan na zbyt szybki puls,poczatkowo bralem concor ale mam niskie cisnienie wiec zmieniono mi holter ekg nie wykazal zadnych arytmi tylko tachykardie i teraz bralem na poczatku 5mg2 razy ale puls spadal mi na 60 a csami 58 wiec lekarz kazal brac 2 razy 2,5mg i tak bralem przez pare dni ale puls nadal jest niski ok 60 i nie wiem co robic czy nadal przyjmowac pomimo tak niskiego pulsy nie zaszkodze sobie i sercu?prosze o rade bo isc do kardio to znowu 150zl.a bylem tydz.temu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, puls około 60 nie jest to bardzo niski puls i nie powinien byc dla Pana szkodliwy. W razie watpliwosci zawsze prosze sie takze skontaktować z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam