Niskie ciśnienie i stosowani leków Tensart i Beto

dzien dobry , mam problem z niskim cisnieniem, teraz mierzyłam mam 114/ 56. Zdarzało się niższe. jakis czas temu miałam cisnienie skokowe i zdarzało sie ze wynosilo 190/120. lekarz przepisał mi leki Tensart i Beto. Biorę je po ćwiartce raz dziennie. Skąd te niskie ciśnienie. Mam tez niską hemoglobine. Czy tak niskie cisnienie nie wplywa zle na moje zdrowie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja ciśnienia. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Niskie ciśnienie jeżeli nie ma objawów to ok