Niskie ciśnienie, kołatanie serca w 22. tygodniu ciąży

Witam jestem w 22 tyg ciazy ,to jest moja druga ciaza ,Moj wiek 29 lat,od tygodnia mam niskie cisnienie,kola tanie serca,duszmosc,napady goraca I kreci mi sie w glowie jak nie zastosuje spoczynku z glowa opuszczona w for to dochodzi do omdlenia ,czy moge cos wziasc lub zrobic zeby normalne sie czuc I nie zagrozic dziecku?nie zawsze moge usiasc.dlaczego tak sie dzieje ?z pierwsza ciaza tak nie mialam .

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z ginekologiem, ponieważ sytuacja z Pani opisu wygląda poważnie, a ja mam za mało danych aby udzielić odpowiedzi w sposób jednoznaczny i bezpieczny.