Omdlenia bez utraty przytomności w 19. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 19 tyg ciazy od 2 miesiecy mam codziennie omdlenia bez utraty przytomnosci czuje ucisk na klatke piersiowa podczas oraz kreci mi sie w glowie trwa to kilkanascie sekund. Usg serca w porzadku, morfologia jonogram tez.jakie moga byc przyczyny jakie badania jeszcze zrobic. Dodam ze czasen leci mi krew z nosa. Cisnienie tez w porzadku. Podejrzenie neuralgii trodzielnego nerwu przed ciaza oraz duzo stresu w zyciu. Prosze o pomoc

Zapewne są to dolegliwości przejściowe i na podłożu psychogennym związanym z ciążą i zaburzeniami hormonalnymi z nią związanymi. Jeśli ma Pani w tym względzie jeszcze wątpliwości proszę o tych sytuacjach poinformować bezpośrednio prowadzącego ginekologa.