Czym mogą być spowodowana utrata sił oraz drżenie rąk i nóg?

Czym moga byc spowodowane nagle - utrata sil drzenie rak i nog przy wysilku typowym w codziennym zyciu chce wrocic do pracy (fizyczna)a nie mam sily Jestem od marca po jodzie -nadczynnosc przepuklina przelyku zgaga przy schylaniu sie kregoslup szyjny tez przepukliny spiac na jednym boku tetno w glowie wali nie da sie polezec duzo tego tylko nie mam lekarza ktory umie to zdjagnozowac odsylaja byle do innego isc nie mam juz sily i czasu Prosze o pomoc jakie badania w jaka str.isc

Witam. Tak jak Pan pisze ze względu na liczne dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza, który będzie mógł zebrać wywiad, zbadać Pana i całościowo objąć leczeniem. Postawienie diagnozy z poziomu portalu nie jest możliwe.