Niskie ciśnienie u 26-latki

Witam, mam 26 lat i niskie ciśnienie raz 90/65 innym razem 87/55 ogólnie nie przekraczam 100 ( chyba jeśli się zdenerwuje, wtedy słyszę jak krew w żyłach goni!) Jestem raczej drobnej postury, jem dużo słodyczy, nie piję kawy. Czy to normalne że mam takie cisnienie?

Witam serdecznie. Taki ciśnienie nie jest prawidłowe, jednak nie budzi tak dużego zagrożenia jakby to miała miejsce w przypadku nadciśnienia.