Niskie ciśnienie od kilku miesięcy

Witam , od kilku miesiecy doskwiera mi niskie cisnienie. Cisnienie spada mi szczególnie w pozycji leżącej , gdy jest znacznie wyższe. Mam bole głowy i pisk w uszach , głowie , moje cisnienie leżąc średnio to 95/55/45 , choc sa takie wieczory ze spada do 85/50/39 , jak wstaje jest o wiele lepiej 108/65/55 morflogia , potas ,wapń, magnez,mocz , choresterol , transminazy, TSH 3,35 norma do 4,2 takze wszystko w normie. Nie chodzę ospały , raczej mam problem z zaśnięciem. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spożywać zalecaną ilość pynów tj co najmniej 2,5l wody niegazowaznej dziennie i kontrolować ciśnienie. Jeśli się nie poprawi proszę udać się do POZ