Wyniki badań hormonalnych a silne osłabienia, stany odrealnienia i piski w głowie

Witam , zrobiłem badania chormonalne w związku z częstym silnym osłabieniem , stanami odrealnieńia , piskami w głowie -uszach. Tsh,Lh,fsh w normie . Testosteron cal. 321 norma 330-805 ponizej normy, estriadrol <5 norma 27-52 ponizej normy. Parathormon 19 norma 15-65 , wapń zjonizowany 1,10 norma 1,15-1,29 ponizej normy, wapń cał. w normie. Ft3 1,79 norma 2,0-4,4 . O czym te wyniki moga świadczyć ...? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.