Wyniki badań hormonalnych wykonanych po menopauzie chirurgicznej

Moj poziom horm. po menopazie chirurgicznej wykonanej z powodu guza Bordeline przed 1,5 rokiem : E2 7,30 pg/ml; LH 30 mIU/ml i FSH 55,90 mIU/ml. Mam Hashi i 2 guzy jeden 3,8cm, drugi 8 mm i wszystkie badania nalezace do diagnostyki tarczycy sa w normie nawet TSH 1,20mIU/l; FT3 3,20pg/ml; FT4 10,10 pg/ml , parathormon itp. oprocz przeciwcial Anty-TG 348,40 IU/ml. Hormonow na tarczyce nie biore. Jesli probuje brac zel estradiol to czuje sie gorzej. Czemu LH jest ponizej przewidzianej normy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.