Niskie libido i wyniki badań hormonalnych

Witam mam od dłuzszego czasu słabe libido itp wiec badałem hormony prolaktyna,fsh,lh ok w normie testosteron norma od 8-29 a ja mam 15 niby norma ale czy to troche nie za nisko?? no i estradiol i tu duzo ponizej normy bo norma 27-25 a ja mam 20 czy to moze byc przyczyna?? i jak sie to leczy??

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąć się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięć.