Piski w uszach, osłabienie a morfologia krwi

Witam , od kilku miesiecy jestem osłabiony , drgają mi miesnie na całym ciele , piski w uszach stany splątania. Morfologia , aspat/alat, kreatynina , mocznik, crp, ck, ldh, żelazo, potas magnez w normie. Jedynie co wyszło to wapń zjonizowany ponizej normy 1,05 norma 1,15 -1,29. Czy to jest znacząca różnica w wyniku i czy ewentualnie pogłębić diagnostykę lub udać sie do specjalisty. Bede wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Obniżony wapń może być powodem różnego typu objawów. Proszę koniecznie wraz z wynikami udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza zlecającego powyższe badania. W czasie wizyty będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.