Trzaskanie podczas przełykania a piski w uszach

Witam , od kilu miesiecy ma trzaskanie podczas przełykania , niedawno doszły piski (wysokie tony) i w prawym jescze takie "kapanie" . Dosłownie idzie oszaleć , bólu w uszach nie mam. To wszystko nasila sie jeszcze mocniej po napiciu sie wody lub jedzeniu. Siła pisku zmniejsze sie przy pozycji stojącej . Wyniki morfologii , elektrolity , żelazo, tsh,chorestetol w normie. Laryngolog przepisał betaserc , bez rezultatu. Gorąco proszę o jakąś sugestie. Pozdrawiam

Betaserc w tym wieku? A co w badaniu audiometrycznym? A co w badaniu tympanometrycznym. Jak oddychasz nosem w dzień i w nocy, chrapiesz? Teraz lekarze tylko potrafią pisać recepty. Świat się kończy!