Drganie mięśni, wypadanie włosów, drgania w uszach

Witam , od dłuższego czasu jestem osłabiona drgają mi mięśnie sczegolnie łydek , wypadają włosy, sucha skóra, i doszły piski w głowie i drgania w uszach.Tsh, potas, kreatynina w normie, morfologia erytrocyty i hemaokryt lekko ponizej normy, hemoglobina dolna granica, natomiast PDV, P-lcr, MPV powyżej normy, płytki krwi 150 norma 140-400. Wapń calłkowity w normie , wapń zjonizowany 0,95norma 1,15-1,19 lekarz POZ powiedział ze liczy sie tylko całkowity. Pozdrawiam serdecznie

Tezyczka jest gdy ca zjonizowanym jest nisko. Może być też ca ok ale mg obniżony tez daje Tezyczka. Proszę mg oznaczyć
PS pierwotnie Tezyczka tez powodowane jest przez borelioze. Sugeruje western Blot borelia.