Niskie położenie zarodka w 7. tygodniu

Niskie położenie zarodka Ciąża 7tydz,w 5 tyg,wszystko było ok,po 2 tygodniach kolejne usg wykazało obniżenie pęcherzyka(lecz nie w bliźnie po cc)serce bije,wielkość 9mm. Pani doktor, przy badaniu strasznie mnie wystraszyła i zasugerowała przerwanie ciąży i nastraszyła że utrzymanie grozi nawet moją śmiercią(pęcherzyk jest za mały,za nisko położony). Nie ufam tej Pani, gdyż od początku coś mnie zniechęcało.Proszę o radę Zaleciła wizytę za tydzień. Nie wiem co robić, co myśleć proszę o radę.

Renata GrzechociĹska

Jeśli nie ufa Pani lekarzowi współpraca nie ma najmniejszego sensu. Proponuję wykonać badanie USG za tydzień u innego lekarza.