Niskonapięciowa czynność beta 14-25/s przemieszana z niewielką ilością fal alfa

Witam , Bardzo proszę o interpretacje. Wizyta daleko :( "W zapisie spoczynkowym przeważa niskonapięciowa czynność beta14-25/s przemieszana z niewielką ilością fal alfa11-12/s zwłaszcze w odprowadzeniach ciemieniowych, tylnoskroniowych i potylicznych. Po hiprerwentyalcji dwukrotnie zarejestrowano krótkie serie uogólnionych fal theta ampl do 70 uv o rysunku zaostrzonym majacym tendencję do synchronii. RZ zaznaczona symetryczna. FST wodzenie rytmów zachowane , symetryczne". Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik nie wykazuje znaczących patologii, jednakże wynik musi być interpretowany w oparciu o Pani stan zdrowia i powód wykonywania badania. Pozdrawiam