Niższy wynik badania CA niż 2 lata wcześniej

Wykonałam z zalecenia lekarza badanie CA 125 i wynik to 6.0 a 2 lata temu miałam wynik tego samego badania 12.0 Czy to normalne,że wynik po 2 latach jest niższy?

Może być , ale ja nie wiem jaka była choroba , kiedy i jak leczona , więc nie mogę odpowiedzieć autorytatywnie , proszę pytać lekarza zalecającego badanie , zż