Wyniki badania CA 15-3 cztery lata po raku piersi

mam wynik badania CA 15-3 U/ml 0.oo-26.40 oraz CA 125 U/ml o.00-35.00 czy jest to niepokojace chorowalam na raka piersi 4 lata temu

Za mało wiem o Pani chorobie , tzn.stopniu zaawansowania raka , jego rodzaju oraz sposobu leczenia , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie Nie znam też obecnego stanu klinicznego! Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego!!! zż