Rak piersi u 66-latki a przyjmowanie chemioterapii

Witam Jestem po diagnozie rak piersi- zmiana naciekająca rak NST o wymiarach 5x5x7 mn Poniewaz nie okreslono w jakie znajduje się grupie G- Jakie mam rokowania czy chemię będe musiała brac Bardzo proszę o odpowiedż Dziękuje z góry Pozdrawiam

Mam za mało danych o chorobie ,aby móc odpowiedzieć autorytatywnie! Przede wszystkim,nie wiem jakie są możliwości leczenia operacyjnego! Jaki jest stopień zaawansowania klinicznego! Nie mogę więc powiedzieć nic konkretnego!!! Myślę,że szczegółowych informacji powinien udzielić lekarz prowadzący! zż