Jakie leczenie podjąć przy raku piersi?

Dzień dobry, Mama 75 lat Rozpoznanie - rak piersi prawej naciekający NST GIII cT2mN0M0 z komponentą wewnątrzprzewodową DCIS ( high grane) typ comedo ( w obrazie mamograficznym guz 3.2 cm) biopsja G3 HER 2 ujemny, PR, ER ujemne, Ki67 ( ) w ok. 30% komórek nowotworowych, BIRADS 5 kategoria B5. Wykonano amputacje prostą z SLNB. Wyniki HP rak inwazyjny NST(G3) z licznymi ogniskami martwicy, średnica 2,5 cm. Marginesy: od strony pawięzi 0,5 cm, dolny 4 cm, górny 12 cm, przedni 1,5 cm,boczny 9,0 cm, przyśrodkowy 10 cm - wolne od nacieku nowotworowego. Kwadrant przyśrodkowy górny, dolny, boczny górny, boczny dolny, brodawka skutkowa - ognisk nowotworowych nie znaleziono, węzły wartownicze ( 3 szt. śr 0,5 cm) - bez przerzutów, pozostała tkanka tłuszczową - bez przerzutów. Stopień zaawansowania pT2N0. W zleceniach przedoperacyjnych jest: uzupełniająca chemioterapia i radioterapia uzależniona od wyników HP pooperacyjnego. Pytanie jak jest źle i jak powinno wyglądać dalsze leczenie, czy i jaka chemioterapia i radioterapia. Pozdrawiam Krzysztof p.s - w 1988 roku Mama przeszła amputacje lewej piersi wraz z węzłami chłonnymi, plus radioterapia.

Szanowny Panie, proszę o rokowaniach i leczeniu rozmawiać bezpośrednio z onkologiem, który ma dostęp do pełnej dokumentacji pacjenta. Niestety nie mogę tego zrobić ja z poziomu portalu