Nocne bóle brzucha a miesiączka u 36-latki

Witam, mam 36 lat i jestem 9 dni po transferze .Od 2-3 dni mam bóle podbrzusza ale bardziej występują w nocy ...czy to może oznaczać że dostanę normalnie miesiączkę ...bardzo proszę o odpowiedz,pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości są niecharakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Nie ma takiej możliwości, by na tej podstawie ocenić prawdopodobieństwo powodzenia transferu.