Ciągłe bóle brzucha charakterystyczne przed przyjściem okresu

Witam.Ostatni raz miałam miesiączkę 9 lutego,powinnam dostać okres w środę 11 marca,jest już 19 i dalej nic.Mam ciągle bóle brzucha charakterystyczne przed przyjściem okresu,ale piersi przestały boleć ,co się nigdy nie zdarzało.Ostatni raz uprawiałam stosunek ze swoim facetem 9 marca.Dodam jeszcze ,że ciągle spóźnia mi się okres,od dwóch dni mam też grypę.Czy ona może powodować opuźnienie okresu? Jest duże prawdopodobieństwo ciąży?

Renata GrzechociĹska

Na podstawie pytania trudno ocenić prawdopodobieństwo ciąży. Nie wiem czy do tej pory miała Pani cykle regularne, czy doszło do stosunku bez zabezpieczenia w trakcie cyklu. Infekcja może opóźnić okres.