Okres spóźnia mi się już miesiąc. Co jest?

Witam!
Ostatnio miałam okres we wrześniu, było to 22 lub 23 września, zawsze mam pod koniec miesiąca, miesiączki były regularne. Na początku października nastąpił stosunek, lecz chłopak skończył to na zewnątrz. Dziś jest już 9 listopada, a ja jak w październiku nie miałam okresu, tak nie mam do tej pory. Co jest?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że uprawialiście Państwo stosunek przerywany z wytryskiem pozapochwowym. Niestety, ten sposób zabezpieczenia jest bardzo zawodny.
W trakcie penetracji wydzielany jest preejakulat, płyn zawierający wystarczającą ilość plemników do zapłodnienia.
Jeżeli do tej pory Pani cykle były w miarę regularne, to szanse na ciążę są duże. Sugerowałabym zatem wykonanie testu ciążowego, w Pani przypadku będzie on już wiarygodny.
Pozdrawiam