Nocne kurcze łydek, arytmia, bóle głowy i drętwienie kończyn

Mam 36 lat, od pewnego czasu mam skurcze łydek w nocy, szybko się męczę i mam chyba arytmie serca. Często mam bóle głowy, przynajmniej 5 razy w tygodniu, mam też bóle pleców w okolicy lędźwi, między łopatkami i okolicy karku. Od paru dni drętwieje mi lewa ręka i czasem lewa noga. Często męczą mi się oczy i odnoszę wrażenie jakby miały mi wylecieć z tzw. orbit. Zaznaczam, że nie palę. Od pewnego czasu doskwiera mi ból wątroby. Ogólnie czuję się wrakiem kobiety. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Proszę o radę.

Witam!
Nocne kurcze łydek oraz zaburzenia rytmu serca mogą być spowodowane zaburzeniami elektrolitowymi (potasu, magnezu). Objawy bólowe i drętwienia mogą mieć związek z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. Ból w okolicy wątroby jak również inne objawy wymagają dokładnej diagnostyki. Proponuję skonsultować problem z lekarzem rodzinnym w celu zebrania dokładnego wywiadu oraz zbadania Pani i ewentualnego wykonania badań dodatkowych: morfologia krwi, jonogram, EKG, RTG kręgosłupa, USG jamy brzusznej, TSH, bad. ogólne moczu. Te badania warto wykonać. W tej chwil nic więcej powiedzieć nie można. Pozdrawiam serdecznie!