Nocne poty u 4-letniego dziecka

Witam, od jakiegoś czasu mój 4 letni syn poci się w nocy około 2 godzin po zaśnięcia! Niedawno miał robione badania morfologia i ob i wszystko wyszło w normie! Jak może być tego przyczyną! Czy powinna się martwić? Synek nie ma żadnych innych nie pokojących objawów! Jest wesołym i bardzo żywym dzieckiem!

Lek. Tomasz Budlewski

A czy nie jest to efekt zbyt grubego ubrania? lub ciepłego pomieszczenia? Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.