Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia oddychania u 4-letniego dziecka

Witam mój 4 letni synek głęboko od 2 tygodni oddycha, wzdycha. Mówi że tak musi. Robiliśmy morfologie - ok OB CRP w normie; w rozmazie podwyższone eonzofile do 7. wziął lek na pasożyty Zentel. Po 10 dniach zero poprawy. RTG klatki piersiowej. Serce w normie. W płucach wzmożony rysunek rębowy. Pozatym brak ognisk zapalnych. Testy z krwi na alergie 20 alergenów test pediatryczny - wszystkie klasa 0. Bierze lek jovestol na alergie a teraz dostał hydroxizinum. Efektów nie ma. Proszę o poradę.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Codzienna pielęgnacja zdrowej skóry niemowląt i małych dzieci

Skóra maluszka jest wyjątkowo delikatna, dlatego wymaga specjalnej ochrony i pielęgnacji. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak dbać o nią każdego dnia.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, samo głębokie oddychanie wobec prawidłowych wyników badań nie upoważnia do rozpoznania choroby. Dziecko powinien przede wszystkim skonsultować pediatra. Wykluczyć należy też zaburzenia elektrolitowe i cukrzycę.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy