Zaburzenia oddychania u 4-letniego dziecka
Witam mój 4 letni synek głęboko od 2 tygodni oddycha, wzdycha. Mówi że tak musi. Robiliśmy morfologie - ok OB CRP w normie; w rozmazie podwyższone eonzofile do 7. wziął lek na pasożyty Zentel. Po 10 dniach zero poprawy. RTG klatki piersiowej. Serce w normie. W płucach wzmożony rysunek rębowy. Pozatym brak ognisk zapalnych. Testy z krwi na alergie 20 alergenów test pediatryczny - wszystkie klasa 0. Bierze lek jovestol na alergie a teraz dostał hydroxizinum. Efektów nie ma. Proszę o poradę.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, samo głębokie oddychanie wobec prawidłowych wyników badań nie upoważnia do rozpoznania choroby. Dziecko powinien przede wszystkim skonsultować pediatra. Wykluczyć należy też zaburzenia elektrolitowe i cukrzycę.