Nadmierna potliwość główki u 4-latki

Witam. Mam pytanie odnośnie 4 latki. Zaraz po zaśnięciu poci sie jej główka i to dosyć konkretnie. Po ok 3 h od zaśnięcia problem znika. Morfologia bdb. Córka dostała od pediatry wit D3. Bierze te witaminę ok 2 tyg i w zasadzie zero poprawy. Dodam jeszcze że w mieszkaniu nie jest gorąco, pokój wietrzony, dziecko lekko ubrane śpi pod prześcieradłem. Jest bardzo żywym inruchliwym szkrabem. Co może być powodem takiego pocenia sie? Na zasadzie "ten typ tak ma" czy podłożem może być choroba? Dzieku

Piotr Pilarski

Nie sądzę aby przyczyną byla choroba. Sugeruję ubierac cieńszą piżame lub same majtki do spania.

Pozdrawiam.