Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierna potliwość podczas snu a niedobór witaminy D

Witam. Chciałabym znaleźć przycZynę pocenia się podczas snu. Mój mąż, lat 37, zawsze podczas zaśnięcia ma mokrą głowę. Szczególnie po bokach i na karku. To samo jest z naszym synem. Od urodzenia poci mu sie główka podczas zasypiania. I raczej to nie jest kwestia przegrzania. Również zmieniałam poduszki. Zastanawiam się czy niedobór witaminy D może tu mieć wpływ? Z tym, że syn pije mleko modyfikowana, więc jest tam witamina D. Proszę o informacje. Pozdrawiam, Iwona.
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Czynniki ryzyka "świńskiej grypy"

Świńska grypa to choroba wirusowa. Szybko się rozprzestrzenia i może nawet rozwinąć się do rozmiarów epidemii. Obejrzyj filmik i dowiedz się, co przyczynia się do zachorowania na świńską grypę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jest mało prawdopodobne, iż przyczyną dolegliwości jest niedobór witaminy D. Warto udać się z dzieckiem do pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym. Mąż powinien udać się do lekarza rodzinnego, który wykluczy chorobowe podłoże dolegliwości.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy