Problem z nadmierną potliwością i puchnięciem całego ciała

Od trzech lat mam problem z poceniem, pocą się plecy, twarz i głowa. Najbardziej przeszkadza mi pocenie się głowy, pot po prostu spływa mi z włosów co sprawia, że jestem ciągle przeziębiona.Jestem po mastektomi, bajpasy, astma, wycięta tarczyca.Od wielu lat mam również problem z puchnięcie całego ciała. MONOCYTY 13 TSH0,075 WIT. D3 - total 26,7

Proponuję udać się na kompleksową diagnostykę do lekarza rodzinnego/prowadzącego Panią.
Po badaniu lekarskim oraz zebraniu wywiadu będzie można ustalić postępowanie diagnostyczne i zaproponować ewentualne leczenie.