Zgrubienie pod żuchwą u 2,5-letniego dziecka

Witam. Synek ma 2,5 roku zrobiła mu się taka kulka pod rzuchwą, pediatra stwierdziła że to zapalenie slinianek dostał kropelki nie do końca dały efekty dostał antybiotyk ale też nie ma poprawy. Mam pytajie czy długo się leczy takie zapalenie czy udać się do specjalisty czy dalej iść do pediatry? Synek ma antybiotyk zinat oraz kropelki lymphomyosot. badania robiliśmy morfologia ok, ob troszeczkę wyższe. Proszę o iinformację. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry. lekarz po badaniu zdecyduje o dalszym postępowaniu.